Re: Anybody Use This Stuff?

[ Follow Ups ] [ Post Followup ] [ N Board Forum ] [ FAQ ]

Posted by Farmer Dan on January 06, 2019 at 15:38:20 [URL] [DELETE] :

In Reply to: Anybody Use This Stuff? posted by Tim Daley(MI) on January 06, 2019 at 09:30:50:

Did you see the price tag on that? $236 for 49lbs. I vote for dish soap, water and a bucket LOL.


Follow Ups:


Post a Followup:
Name   : 
E-Mail : 
Subject: 
Message: To add a single image to your post, click here. To add multiple images to your post, click here. Optional Link URL : http://www.yourwebsite.com Link Title : Website Title Optional Image URL: http://www.myimages.com/mypic.jpg
Enter image characters into the text box.

Press Preview Message button below to proofread message & check if images and/or links are shown before posting message. Press
browser's back button if correction is needed. Press Post Message button on Preview Message page to finalized your post. Thanks!
  
   

[ Follow Ups ] [ Post Followup ] [ N Board Forum ] [ FAQ ]